نمونه سوالات و آخرین اخبار استخدام آموزش و پرورش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

نمونه سوالات و آخرین اخبار استخدام آموزش و پرورش

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

دانلود رایگان سوال آموزش پرورش, دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش, دانلود سوالات استخدامی رایگان آموزش و پرورش, سوالات استخدامی آموزش پرورش, نمونه سوالات رایگان استخدامی آموزش و پرورش.

نمونه سوالات استخدامی “ها”با جواب , نمونه سوالات استخدامی “ها”با پاسخ , نمونه سوالات استخدامی “ها”با پاسخنامه ,نمونه سوالات استخدامی “ها”بهمراه پاسخنامه،نمونه سوالات استخدامی “ها” + پاسخنامه ,نمونه سوالات استخدامی “ها”,دانلود نمونه سوالات استخدامی “ها”رایگان, نمونه سوالات استخدامی “ها”, نمونه سوالات استخدامی “ها”, نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”, دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”, دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”,نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”با جواب , نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”با پاسخ ,نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”با پاسخنامه ,نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”بهمراه پاسخنامه, نمونه سوالات آزمون استخدامی “ها”+پاسخنامه

نمونه سوال استخدامی “ها”, دانلود نمونه سوال استخدامی “ها”, دانلود رایگان نمونه سوال استخدامی “ها”,نمونه سوال استخدامی “ها”با جواب .نمونه سوال استخدامی “ها”با پاسخ ,نمونه سوال استخدامی “ها”با پاسخنامه, نمونه سوال استخدامی “ها”+پاسخنامه

نمونه سوال استخدامی “ها”, دانلود نمونه سوال استخدامی “ها”, دانلود رایگان نمونه سوال نمونه سوال استخدامی “ها”, دانلود نمونه سوال استخدامی “ها”, دانلود رایگان نمونه سوال استخدامی “ها”,نمونه سوال استخدامی “ها”با جواب .نمونه سوال استخدامی “ها”با پاسخ ,نمونه سوال استخدامی “ها”با پاسخنامه, نمونه سوال استخدامی “ها”+پاسخنامه استخدامی “ها”,نمونه سوال استخدامی “ها”با جواب .نمونه سوال استخدامی “ها”با پاسخ ,نمونه سوال استخدامی “ها”با پاسخنامه, نمونه سوال استخدامی “ها”+پاسخنامه ,

دانلود سوالات استخدام آموزش و پرورش،
دانلود رایگان سوالات آموزش و پرورش،
جدیدترین سوالات استخدامی آموزش و پرورش،،
بروزترین سوالات استخدامی آموزش و پرورش،
دانلود رایگان سوالات استخدامی،
دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 94،
سوالات استخدامی 94،
اخبار استخدامی آموزش و پرورش،
آخرین اخبار استخدام آموزش و پرورش،
دانلود سوالات عمومی استخدام آموزش و پرورش،
بروزترین سوالات استخدام آموزش و پرورش 94،بایگانی
کلمات کلیدی

دانلود سوالات عمومی استخدام آموزش و پرورش

دانلود سوالات استخدام آموزش و پرورش

دانلود رایگان سوالات آموزش و پرورش

جدیدترین سوالات استخدامی آموزش و پرورش

بروزترین سوالات استخدامی آموزش و پرورش

بروزترین سوالات استخدام آموزش و پرورش 94

دانلود رایگان سوالات استخدامی آموزش و پرورش 94

استخدام آموزش و پرورش

اخبار استخدامی آموزش و پرورش

دانلود سوالات استخدام

آخرین اخبار استخدام آموزش و پرورش

سوالات استخدامی 94

دانلود رایگان سوالات استخدامی

استخدام

منابع ازمون استخدام اموزش پرورش 1394

منابع ازمون استخدام اموزش پرورش

اخبار استخدام

تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش

آزمون فراگیر سازمان سنجش آموزش کشور

سهمیه‌های مربوطه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

چه افرادی می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند؟

اطلاعیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 94

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۴ ب.ظ

استخدام کشوری در آموزش و پرورش سَم است

عضو شورای عالی آموزش و پرورش، گفت: معتقدم استخدام کشوری برای آموزش و پرورش سَم است و اگر استخدامی برگزار می‌شود باید به صورت استانی باشد و هر فرد برای همان استان مورد تقاضا استخدام شود.


غلامرضا عبدالوند عضو شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص موضوع برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اظهار داشت: در این خصوص آموزش و پرورش خیلی وارد تناقض گویی شده و غیر اصولی عمل کرده است.

وی افزود: این 5 هزار نفری که قرار است از طریق آزمون در آموزش و پرورش استخدام شوند برای مناطق محروم و شهرستان‌ها مورد نیاز است و رشته‌های لیسانس را از طریق آزمون جذب می‌کنند و برای پذیرفته شدگان دوره آموزشی یکساله معلمی برگزار می‌شود.

عبدالوند ادامه داد: تا سال 1395 هیچ معلمی از طریق دانشگاه فرهنگیان وارد آموزش و پرورش نمی‌شود، زیرا فارغ‌التحصیلان نخست این دانشگاه در سال 95 وارد مدارس خواهند شد.

عضو شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش در خصوص نیروی انسانی در یک سردرگمی و ابهام به سر می‌برد، خاطرنشان کرد: یک زمانی 17 میلیون دانش‌آموز وجود داشت و با یک میلیون معلم آموزش و پرورش اداره می‌شد، اما امروز حدود 13 میلیون دانش‌آموز با همان یک میلیون معلم وجود دارد.

وی افزود: وزیر آموزش و پرورش ادعا می‌کند که با 850 هزار نفر هم می‌توان آموزش و پرورش را اداره کرد و حدود 200 هزار نیروی مازاد در این وزارتخانه وجود دارد.

وی ادامه داد: این جمعیت 200 هزار نفری با بازنشسته شدن سالانه 25 هزار نفر ظرف 8 سال از آموزش و پرورش خارج می‌شوند، اما این افراد عموماً از جایی خارج می‌شوند که کمبود نیروی انسانی در آنجا وجود دارد.

عبدالوند با اشاره به برخی مشکلات نیروی انسانی آموزش و پرورش، گفت: «نیروهای مازاد عموماً در کلانشهرها و مراکز استان‌ها هستند»، «نیروهای مازاد در تهران اکثراً خانم هستند»، «نیروهای مازاد در جاهای دیگر کشور مورد نیاز هستند» و «نیروهای مازاد دارای مدرک لیسانس شیمی، ریاضی و فیزیک مازاد در تهران حاضر هستند به دوره ابتدایی برای تدریس بروند اما به شهرستان‌های مورد نیاز نروند».

وی افزود: یک تعدادی معلم با مدرک تحصیلی دیپلم در آموزش و پرورش وجود دارد که این تعداد با عنوان سرباز معلم وارد شدند و پس از مدتی هم به استخدام آموزش و پرورش درآمدند که کاربردی ندارند.

عضو شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه برای خروج نیروهای ناکارآمد در سال گذشته کار خوبی انجام شد، تصریح کرد: سال گذشته 5 هزار نفر از افراد بیمار و ناکارآمد به صورت پیش از موعد از آموزش و پرورش بازنشسته شدند و جای نفس کشیدن برای آموزش و پرورش به وجود آمد.

وی با بیان اینکه فکر نمی‌کنم استخدام 5 هزار نفر در آموزش و پرورش مشکلی را مرتفع کند، تصریح کرد: برای برطرف کردن مشکل نیروی انسانی در آموزش و پرورش یک عزم ملی نیاز است تا آن 200 هزار نفر بازخرید و یا بازنشسته شوند و یا به برخی استان‌ها بروند.

عبدالوند گفت: به نظرم استخدام کشوری برای آموزش و پرورش سم است و اگر استخدامی برگزار می‌شود باید به صورت استانی باشد و هر فرد برای همان استان مورد تقاضا استخدام شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">